MECH RENIFEROWY

W Skandynawii mech jest od lat wykorzystywany do celów dekoracyjnych. Obecnie stanowi niebanalny i niezwykle efektowny element wystroju wnętrz. Pokrywa się nim całe ściany, tworzy naturalne obrazy, piktogramy lub logo. To doskonałą alternatywa na element roślinny do miejsc w których tradycyjna zieleń nie jest wstanie przetrwać.

ZALETY

  • Brak potrzeby dostępu do światła

Ten rodzaj roślinności może zagościć w każdym miejscu, nawet tym bez dostępu do światła.

  • Bezobsługowy

Nie wymaga podlewania i przycinania. Stanowi świetną alternatywę dla roślin ale nie wymaga systematycznej pielęgnacji i uwagi. To doskonała zieleń do biur, centrów handlowych, budynków użyteczności publicznej i dla osób zapracowanych lub często podróżujących.

  • Przyjazny dla alergików

Zakonserwowany przy użyciu naturalnych substancji. W wyniku procesu stabilizacji nie rośnie, nie pyli i nie przyciąga insektów.

  • Naturalny miernik wilgotności powietrza

Dotknij mech i sprawdź czy poziom  wilgotność pomieszczenia jest odpowiedni. Jeśli jest sztywny to znaczy, że w pomieszczeniu jest za sucho a to nie sprzyja Twojemu zdrowiu. Przy wilgotności 45% – 75% mech jest miękki i elastyczny a warunki do przebywania  optymalne.

  • Wysokie właściwości akustyczne, wyciszające

Panele akustyczne poprawiają jakość dźwięku w pomieszczeniu oraz izolują od niego. Twój wybór nie jest jednak ograniczony do produktów z tworzyw sztucznych. Możesz osiągnąć podobny rezultat wykorzystując naturalny i piękny mech.

WYKONUJĘ

DSC_4387

KOLORY